کمیته ارزیابی دانشکده‌های دانشگاه

گروه اول

  1. حقوق و علوم سیاسی (رئیس: سیدداود آقائی)
  2. دامپزشکی (رئیس: سیدمهدی قمصری)
  3. روانشناسی و علوم تربیتی (رئیس: الهه حجازی موغاری)
  4. شیمی (رئیس: علیرضا عباسی)
  5. معماری (رئیس: حمیدرضا انصاری)
  6. منابع طبیعی (رئیس: سیدولی حسینی)
  7. مهندسی مکانیک (رئیس: کارن ابری نیا)

گروه دوم

  1. زبان ها و ادبیات خارجی (رئیس: علیرضا ولی پور)
  2. زیست شناسی (رئیس: بهمن زینلی)
  3. علوم و مهندسی کشاورزی (رئیس: محمدرضا بی همتا)
  4. متالورژی و مواد (رئیس: مهدی ملکان)
  5. محیط زیست (رئیس: ناصر مهردادی)
  6. هنرهای تجسمی (رئیس: سیدمحمد فدوی)

گروه سوم

  1. ادبیات و علوم انسانی (رئیس: غلامحسین کریمی دوستان)
  2. اقتصاد (رئیس: علی سوری)
  3. اقتصاد و توسعه کشاورزی (رئیس: علی اسدی)
  4. الهیات و معارف اسلامی (رئیس: احمد باقری)
  5. الهیات پردیس فارابی (رئیس: مسلم محمدی)
  6. تربیت بدنی و علوم ورزشی (رئیس: محمود گودرزی)
  7. جغرافیا (رئیس: کرامت اله زیاری)
  8. ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر (رئیس: غلامرضا رکنی لموکی)
  9. زمین شناسی (رئیس: حسین رحیم پور بناب)
  10. شهرسازی (رئیس: محمدمهدی عزیزی)
  11. حقوق پردیس فارابی (رئیس: محمدتقی رفیعی)
  12. علوم اجتماعی (رئیس: سیدمهدی اعتمادی فر)
  13. علوم مهندسی پردیس دانشکده های فنی (رئیس: علی معینی)
  14. علوم و فنون نوین (رئیس: علی حسین رضائیان قیه باشی)
  15. فنی فومن (رئیس: سید سعید محتسبی)
  16. فنی کاسپین (رئیس: محمدعلی آرون)
  17. فیزیک (رئیس: محمدرضا محمدی زاده)
  18. کارآفرینی (رئیس: جهانگیر یدالهی فارسی)
  19. مدیریت (رئیس: بابک سهرابی یورتچی)
  20. مدیریت و حسابداری پردیس فارابی (رئیس: حسن زارعی متین)
  21. مطالعات جهان (رئیس: محمد سمیعی)
  22. معارف و اندیشه اسلامی (رئیس: علی عسگری یزدی)
  23. مهندسی برق و کامپیوتر (رئیس: مجید نیلی احمدآبادی)
  24. مهندسی شیمی (رئیس: رضا ضرغامی)
  25. مهندسی صنایع (رئیس: فریبرز جولای)
  26. مهندسی عمران (رئیس: سهیل محمدی توچائی)
  27. مهندسی معدن (رئیس: عباس مجدی)
  28. مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی (رئیس: محمد سعادت سرشت)
  29. مهندسی و فناوری کشاورزی (رئیس: عبدالمجید لیاقت)
  30. هنرهای نمایشی و موسیقی (رئیس: ...)
  31. مهندسی پردیس فارابی (رئیس: حسین آقابابا)