نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کمیته ارزیابی دانشکده ها

گروه اول

  1. حقوق و علوم سیاسی (رئیس: محمدرضا تخشید)
  2. دامپزشکی (رئیس: مهدی وجگانی)
  3. روانشناسی و علوم تربیتی (رئیس: محمد خدایاری فرد)
  4. شیمی (رئیس: علی مقاری)
  5. معماری (رئیس: علیرضا عینی فر)
  6. منابع طبیعی (رئیس: حسین آذرنیوند)
  7. مهندسی مکانیک (رئیس: کارن ابری نیا)

گروه دوم

  1. زبان ها و ادبیات خارجی (رئیس: علیرضا ولی پور)
  2. زیست شناسی (رئیس: بهمن زینلی)
  3. علوم و مهندسی کشاورزی (رئیس: ذبیح اله زمانی)
  4. متالورژی و مواد (رئیس: شهرام رایگان)
  5. محیط زیست (رئیس: مجتبی اردستانی)
  6. هنرهای تجسمی (رئیس: مصطفی گودرزی)

گروه سوم

  1. ادبیات و علوم انسانی (رئیس: ابوالحسن امین مقدسی)
  2. اقتصاد (رئیس: ابوالقاسم مهدوی مزده)
  3. اقتصاد و توسعه کشاورزی (رئیس: علی اسدی)
  4. الهیات و معارف اسلامی (رئیس: مجید معارف)
  5. الهیات پردیس فارابی (رئیس: سیدعبدالرحیم حسینی)
  6. تربیت بدنی و علوم ورزشی (رئیس: رضا رجبی)
  7. جغرافیا (رئیس: ابراهیم مقیمی)
  8. ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر (رئیس: سیامک یاسمی)
  9. زمین شناسی (رئیس: علی کنعانیان)
  10. شهرسازی (رئیس: محمدمهدی عزیزی)
  11. حقوق پردیس فارابی (رئیس: احمد حاجی ده آبادی)
  12. علوم اجتماعی (رئیس: غلامرضا غفاری)
  13. علوم مهندسی پردیس دانشکده های فنی (رئیس: مسعود ربانی)
  14. علوم و فنون نوین (رئیس: محمود کمره ای)
  15. فنی فومن (رئیس: سید سعید محتسبی)
  16. فنی کاسپین (رئیس: محمدعلی آرون)
  17. فیزیک (رئیس: محمد نوری زنوز)
  18. کارآفرینی (رئیس: محمدرضا زالی)
  19. مدیریت (رئیس: طهمورث حسنقلی پور یاسوری)
  20. مدیریت و حسابداری پردیس فارابی (رئیس: حسن زارعی متین)
  21. مطالعات جهان (رئیس: سعیدرضا عاملی رنانی)
  22. معارف و اندیشه اسلامی (رئیس: ابراهیم کلانتری)
  23. مهندسی برق و کامپیوتر (رئیس: مجید نیلی احمدآبادی)
  24. مهندسی شیمی (رئیس: سیدمحمدعلی موسویان)
  25. مهندسی صنایع (رئیس: فریبرز جولای)
  26. مهندسی عمران (رئیس: سهیل محمدی توچائی)
  27. مهندسی معدن (رئیس: امید اصغری)
  28. مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی (رئیس: عبدالرضا صفری)
  29. مهندسی و فناوری کشاورزی (رئیس: عبدالمجید لیاقت)
  30. هنرهای نمایشی و موسیقی (رئیس: فریدون علیاری)
  31. مهندسی پردیس فارابی (رئیس: سیدمحمدباقر جعفری)

کمیته ارزیابی پردیس های دانشگاه

  1. پردیس ابوریحان (رئیس: غلام عباس اکبری)
  2. پردیس البرز (رئیس: یونس نوربخش)
  3. پردیس بین المللی ارس (رئیس: سیدرضا میرائی آشتیانی)
  4. پردیس بین المللی کیش (رئیس: منصور خلیلی عراقی)
  5. پردیس فارابی (رئیس: غلامرضا جندقی)